Studium Generale

Contact

Bezoekadres: 
Gebouw 1 | Auditorium (kamer 2.02)
Groene Loper

Postadres:
Postbus 513 | 5600 MB Eindhoven

Navigatieadres:
De Zaale | Eindhoven

Telefoon 040-2474900
studium.generale@tue.nl
www.tue.nl/sg

Plattegrond en routebeschrijving

---------------------------------------------------------------------------------

Openingstijden

Bureau Studium Generale:
maandag t/m donderdag van 9.00 tot 17.00 uur
Kunstuitleen:
alleen op afspraak, tel. 2519


---------------------------------------------------------------------------------

Medewerkers SG

Hoofd bureau en expositie:
Lucas Asselbergs
Auditorium 2.06 / 040-2472634
L.J.Asselbergs@tue.nl



Bureau
Florence Bouvier
Auditorium 2.02 / 040-2475300
f.bouvier@tue.nl



Bureau en publiciteit
Roos Anne Kniest
Auditorium 2.02 / 040-2474900
r.a.kniest@tue.nl

Film en theater:
Corine Bolwerk
Auditorium 2.15 / 040-2475348
C.J.C.B.Bolwerk@tue.nl



Muziek en workshops:
David Ernst
Auditorium 2.02 / 040-2472013
D.A.C.Ernst@tue.nl



Lezingen, debatten en workshops:
Marle de Jonge
Auditorium 2.05 / 040-2472828
m.de.jonge@tue.nl


 
Lezingen, debatten en workshops:     
Gijs van de Sande
Auditorium 2.05 / 040-2472071
G.v.d.sande@tue.nl



Program and communication
Esther van Kalken
Aud. 2.02/ tel. 040-2473492
e.kalken@tue.nl



Grafische vormgeving, filmplus en tentoonstellingen:
Anna Houwen
Auditorium 2.15 / 040-2473416
A.Houwen@tue.nl
 


Studentassistenten:

Dennis Marinissen, Item
Auditorium 2.05 / 040-2475513
sg.item@tue.nl

Tjeu van Bussel, Bureau SG & Filmoperateur
Auditorium 2.02 / 040-2473492
t.t.v.bussel@student.tue.nl

Martijn Claessens, Luna techniek en ondersteuning
m.j.h.claessens@student.tue.nl

Serge Gruson, Luna techniek en ondersteuning
s.i.a.s.gruson@student.tue.nl

Marleen Kohlmann, Luna kassa, ronde programmablad en affiches
marleenkoh@gmail.com

Valerie Gies, Filmhuis De Zwarte Doos Kassa
v.d.gies@student.tue.nl